02:19   Úterý 21.září 2021  
Warning: Use of undefined constant z - assumed 'z' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/79035/virtual/www/domains/myop.martinandco.eu/vrch.php on line 456

Warning: Use of undefined constant L - assumed 'L' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/79035/virtual/www/domains/myop.martinandco.eu/vrch.php on line 457
Svátek má Matouš   

Knihy o módě a stylu

Knih o módě a stylu bylo napsáno velmi mnoho, upozorníme jen na pár, které nás zaujaly (mohou to být typy pro vás):

Opravdová dáma - Claudia Pirasová, Bernhard Roetzel


Tato bohatě ilustrovaná kniha zve na procházku pestrým světem odívání. Uvnitř najdete vše podstatné o různých módních obdobích a rovněž o tvůrcích a idolech velké módy. Dozvíte se, jak rozeznávat jakost, vycvičíte se v umění kombinovat nadčasovou eleganci s osobitostí.

Opravdový gentleman - Bernhard Roetzel


Průvodce světem klasického mužského odívání vyšších společenských vrstev. Zájemce seznámí se všemi součástmi klasického pánského oděvu a nejrůznějšími doplňky. Čtenář se zde poučí i o těch, kdo se zejména v Londýně, starají, aby měla zmíněná aristokracie stylu co na sebe.

Barvy a styl pro zeny a muže - Wälde Rainer


Kniha poradí, jak se oblékat podle svých představ v souladu s barevnou paletou, jak obohatit šatník o nadčasové obleky, jak volit doplňky, jak získat nový image.

Styl pro muže - Spenserová Carol


Nebaví vás nakupovat oblečení? Rádi byste vypadali moderněji a v zaměstnání víc profesionálně? Potřebujete změnu, ale nevíte, jak začít? Autorka knihy, přední britská vizážistka, vám vysvětlí, jak si jednoduchým způsobem vytvo-říte vlastní styl, abyste za všech okolností vypadali perfektně a udělali náležitý dojem. Ať jste vysoký nebo máte malou postavu, jste štíhlý nebo při těle, mladý nebo starší, brunet či blonďák - objevíte zde jednoduché návody, jak být stylový a originální.Móda století - Baudot F.


Martin & Co